Warsztaty dla mam z dziećmi to niezwykła przygoda dla małych i dużych! To twórcze spotkanie z naturą w duchu ekologii, pasji i zabawy. Uczestnicy wspólnie stworzą zestaw ekologicznych, naturalnych kosmetyków, które będą mogli zabrać ze sobą do domu i jeszcze długo korzystać z ich dobrodziejstwa.
Kosmetyki będą wykonane z najwyższej jakości produktów takich jak ekologiczne oleje czy olejki eteryczne 100% naturalne, a opakowania będą szklane, wielokrotnego użytku.
Każdy duet będzie miał zapewnione produkty i narzędzia niezbędne do twórczej pracy; wagi, miski, formy, słoiczki, opakowania, lejki, surowce, torbę, itd. Co więcej, każdy duet otrzyma również piękny receptariusz drukowany na ekologicznym papierze wiązany jutowym sznurkiem, aby uczestnicy mogli wrócić do przepisów w domowym zaciszu. Co stworzymy?
☕ Kawowo – kokosowy peeling do ciała 🥥
Peelingi są rewelacyjne dla mam, gdyż to kompleksowa pielęgnacja w 2 minuty. Po kąpieli skóra jest nawilżona jak u bobasa i nie trzeba już nakładać balsamu… 🙂 Mamy kochają szybkie i efektowne rozwiązania, gdyż każda minuta jest cenna… A dla dzieci mieszanie, przesypywanie składników, dodawanie kwiatów i ziół to o wiele większa frajda niż najlepsze zabawki. (Dla uczestników którzy nie lubią kawy, lub mają uczulenie na kokos, będą inne alternatywy, zatem nie ma się o co martwić, każdy znajdzie coś dla siebie 😉
🌿 Naturalne perfumy💧
Botaniczne perfumy to świetna alternatywa do drogeryjnych perfum, które zawierają różne niezdrowe związki chemiczne i mogą uczulać. Nasze pachnidła stworzymy w małych buteleczkach z ciemnego szkła z metalową kuleczka roll-on. Olejki eteryczne świetnie rozpuszczają się w olejach, zatem dobierzemy sobie odpowiednie olejki do naszych potrzeb. Bogactwo natury jest tak wszechstronne, że możemy działać wielotorowo, oprócz ładnego zapachu, zadbamy też o emocjonalne działanie mieszanki (takie jak roll-on na wyciszenie, czy dobry nastrój) lub fizyczne (takie jak roll-on na ból głowy czy zmęczenie),
💦 Musujące kule kąpielowe 🛀
Tworzenie kul to czysta radość tworzenia! Kolory, rośliny, kwiaty i zapachy! A to wszystko w pięknych formach i różnych kształtach! Każda osoba zrobi po dwie kule 🙂 Będzie można je barwić liofilizowanymi, sproszkowanymi owocami! Zatem będzie zdrowo i kolorowo:) Jeśli ktoś nie ma wanny, nie szkodzi! Wiecie jak się fajnie moczy nogi w misce gdzie musuje kula?
Nasze kosmetyki są tak bezpieczne, że można je zjeść! 😉 Całe szczęście nie będziemy musiały tego robić, bo od pysznego jedzenia są już kucharze z restauracji!
Pakiet: 349zł (mama+dziecko)
Preferowany minimalny wiek dziecka biorącego udział w warsztatach to 5 lat, jednak dla młodszych dzieci dostępna będzie animatorka 🙂
W pakiecie otrzymujecie:
– 2/3 godziny warsztatów,
– własnoręcznie wykonane kosmetyki naturalne,
– obiad na zakończenie (wybierany z menu restauracyjnego),
– kawa, herbata czy woda bez limitu, przez cały czas trwania warsztatów!
Zapisy i więcej informacji pod nr telefonu: 537747879!